Yasal Uyarı

Bebeğimin Uykusu web sitesinde yer alan tüm içeriklerin fikri mülkiyet hakları Remziye Ebrişim Turgut’a aittir. Sitedeki metin ve görsellerin izinsiz kullanımı yasaktır.
Ücretli hizmet alan danışanlar için ; paylaşılan tüm materyal; bilgi ve içeriklerin herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen kopyalanması, paylaşılması ve yayınlanması yasaktır, ve herhangi bir şekilde kopyalanması halinde hukuki işlem başlatılacaktır.

Bu web sitesinde Hamile ve bebek ve ailelerinin uyku ihtiyaçları konusunda bilgi ve deneyimler yer alır ancak bu bilgiler tıbbi içerikli veya tedavi amaçlı değildir; hastalık tanısı koyulması ve sağlık hizmeti verilmesi söz konusu değildir.
Uyku Danışmanının sağladığı tavsiyelerin hiçbirinin, tıbbi tavsiye sayılmayacağını veya verilen tavsiyenin tıbbi tavsiye olarak verilmediğini kabul etmektesiniz.
Bu nedenle, sağlık hizmetleri ile ilgili bir sorunuz olursa ve/veya tıbbi bir problem ortaya çıkar ise, doktorunuz veya bir uzmandan tıbbi tavsiye almayı ihmal etmeyin veya ertelemeyin. Bu konuda Remziye Ebrişim Turgut hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyeceğini beyan eder.
Her birey; bebek-anne-anne adayı özeldir; insani davranışlar ve diğer tüm etkenlerin birleşimi ile sonuca ulaşılabilir. Bu nedenle sonuçlar değişkenlik gösterebilir; kesin olarak sonuç taahhüdünde bulunulmamaktadır.
Tüm site ziyaretçileri ve danışanlar, yukarıda belirtilen yasal uyarıyı kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Ücret ve İade Politikası

Aileler, danışmanlık programına karar verdikten ve gerekli bilgi formlarını gönderdikten sonra danışmanlık bedelini ilgili banka hesap numaralarına yapar. Ödemenin yapılması ile danışmanlık süreci başlamış olur.
Bebeğe özel uyku planı aileye gönderilmeden önce aileler cayma hakkına sahiptir. Ancak uyku planı aileye gönderildikten sonra danışmanlık hizmetinden herhangi bir nedenle vazgeçilmesi halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.
Sağlık nedeniyle sekteye uğrayan uyku eğitimi programına ara verilir ve sorunu ortadan kalktıktan sonra istenilen zamanda eğitim sürecine devam edilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmayacak, ailenin hazır olduğu zaman diliminde sürece devam edilecektir.
Ailenin değişime hazır ve istekli olması; hazırlanan uyku planında yazılan adım ve öneriler ile takip görüşmelerinde sunulan önerileri uygulaması gerekmektedir. Aksi takdirde eğitim sonlandırılacak ve ücret iadesi yapılmayacaktır.

Ancak süreçte, ailenin doğru tutumu olmasına rağmen danışman tarafından verilen hizmet yararlı olmuyor; bebekten olumlu sonuç alınamıyorsa ise, süreç yine sonlandırılacak ve verilen hizmet ve
süresini de göz önünde tutarak gereken para iadesi yapılacaktır.

Danışmanlık hizmeti alırken bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
 
Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.