İsim: Ayaz Orhan KütükçüD.T.: 12.12.2019Şehir: Çorum

“Hikayem uzun zorlu bir yoldu ama sonu harika… Ayaz doğduğunda kolik bir bebekti; gece 12 den sabah 6 ya kadar ağlardı hiç uyumazdı gece, gündüz uyusa da 5 dakika kucakta yaylanırdık sürekli.

Sonra pilates topunu keşfettik ve uyusun diye 24 saatin 15 saati topta zıplıyorduk ama sonuç yine başarısız oldu, çektiğimiz ağrılarda cabası. Sonra zıplayan hamak aldık toptan kurtulmuştuk mutluyduk sonuç yine uyumuyordu.

Artık tek çare Remziye hanımdı öyle çaresizdim ki kaliteli zaman kavramını unutmuştuk; eşimle dayanamıyorduk artık bu yorgunluğa…

4 ayın sonunda Remziye hanımla tanıştığımda uyusunda kucakta uyusun diyordum hedefim küçüktü .
Ama öyle biri hayal edin ki size güven duygusunu derinlerde aşılayan, sakinliğini her zaman koruyan, en zor anlarda Hızır gibi yetişen biri hedef küçük değil işte o sesle birlikte büyük oldu.

O kadar çok desteğimiz vardı ki zıplama, elini tutma, kucak, ten teması, emzik, sallama ve daha bir sürü şey.

Zorlu bir süreçti ama inanın eskinin yanında bu eğitim süreci hafif kalır. Remziye hanım Ayaz zor bir bebek olmasına rağmen emeğini hiç esirgemedi hep yanımızda oldu, olmayacak galiba dediğimde olacak dedi güçlü ve kararlı yapısı benim daha çok istikrarlı olmamı sağladı.

Sevgili anneler uyku eğitimi bebeğinizin ağlaması değil aksine biz yanlışlarımızla, gereksiz istemedikleri destekle ağlatıyoruz bebeklerimizi… Biz başardıysak herkes başarır. Ayaz artık çok mutlu ve uykuyu seven bir bebek ve tabiki Remziye hanım ve eşimin desteğiyle.
Doğru kişi ile işbirliği yaptığımız için çok mutluyuz. Siz olmasaydınız biz başaramazdık bir anne bebeğinin mutluluğundan başka ne isterki dualarımızdasınız hep de öyle olacak. İyiki siz iyiki siz sonsuz teşekkürler Remziye hanım …”

Hülya Kütükçü

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.