İsim: Ayşe Azra ArslanD.T.: 19.05.2020,7 AylıkŞehir: İstanbul

“Uykularimiz 2,5 aylikken bozulmaya başladı. En başından beri ayakta sallanarak uyuyordu ama sonrasında bu destekler böyle kalmayip çok ilerledi. Gündüzleri ayakta sallanarak uyuyordu ve uykulari 30 dakikayi geçmiyordu . Gündüz uykularında ayağımdan hiç bırakamıyordum.
Gece emerek uyuyordu her uyandiginda emziriyordum. Artik saat basi hatta bazen 30-40 dakikada uyanmaya başlamıştı. Her seferinde yanına gidip emzirmek bana zor geldiği için beraber yatmaya başlamıştık. Gece 13-14 kez uyandığımız oluyordu.
Ayşe Azra artık saat başı uyanan, emerek uykuya dönmeyen, bütün gece ayaktan inmeyen, son zamanlar gece 3’ten sonra uykuya dalamayan benden başka kimsede uyumayan bir bebek haline döndü.
Ben eğitime başlamak için 4. ayın bitmesini bekliyordum. Artık yaşam enerjim kalmamıştı.
Eğitimi kimden almalıyız kafam çok karışıktı. Remziye Hanımın eşiyle benim eşim mecburi hizmette beraber çalışmışlar. Remziye Hanımla hemen iletişime geçtim. Güvenebileceğimi biliyordum ki bizi onca zorluklara rağmen yarı yolda bırakmadı.
Çok uzun bir süreçten geçtik. Uykularimiz düzeldi şehir dışına çıkmamız gerekti, herşey bozuldu. Tekrar düzene soktuk, bebeğim hastalandı yine bozuldu. Artık benim ne gücüm ne enerjim kalmıştı. Remziye Hanım konuşmalarımızda beni kendime getirdi ve artik bitiriyoruz dedi.
Şükürler olsun bu günleri görebilmek benim için hayaldi. Bu güzel günlerimizin mimarı olan ilk eğitmenimiz Remziye Hanıma herşey için teşekkür ederiz. İyi ki tanımışız sizleri🥰”  Şeyde Arslan

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.