İsim: Ebrar – Çınar Çakır ErdoğanD.T.: 15.10.2019,Şehir: Kocaeli

“Bir heyacanla başladı benim için annelik ta ki doğdukları güne kadar hersey normalken bir anda tekini kaybedişim diğer ikisinin yoğun bakımda kalması… 35 gün boyunca hep eve gelecekleri anı bekledim… Sonunda mutlu son taburcu olduk eve geldik ama ne geliş o hastanedeki kuzu kuzu uyuyan bebekler gitmiş yerini hiç uyumayan bebekler almıştı.
Hep şunu dediler kırkı çıksın, altı ayı dolsun, ek gıdaya geçsin derken tam tamına 11 aylık olmuşlardı tek değişmeyen uyku sıkıntısıydı”
Gittikçe uykusuz geceler daha çok oluyordu okuduğum kitaplar dinlediğim videolar sosyal medya hesapları… Bir yerde terslik vardı bu işe artık bir son vermeliydik.
Eşimle cuma günü için karar aldık artık ayrı yerde yatırmayacağız ve eğitim vereceğiz diye. Derken bir yöntemi denemeye karar verdik. Oğlan da başarılı olmuştuk ama kız inatla direniyordu.
Yine sosyal medyada gezinirken Remziye Hanım ile tanıştım, o ilk gün ki akşam üzeri yaptığımız konuşma hala kulaklarımda… pes etmek üzere olan bir anne tam 1 hafta olmuş gram ilerleme hissetmeyen bir anne… Remziye Hanım o kadar beni rahatlattı ki kelimenin anlamıyla kuş gibi olmuştum. Yaptığı yönlendirmeler sayesinde şu an da geceleri kesintisiz bir uyku uyuyoruz. Şaka gibi bende hep diyordum bu başarı hikayeleri gercek mi diye evet gercekten gercek.. Çocuğunuzu iyi tanıyın ve tutarlı olun! Sabır ve tutarlılık bu işin sırrı.
Remziye hanımın bana verdiği motivasyon olmasa olmazdı hersey için çok teşekkür ederim iyi ki yolumuz, sizinle kesişti, canımsınız ”

EDA ERDOĞAN

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.