İsim: Ensar- Enhar EmlakD.T.: 20.08.2020-5aylıkŞehir: Ankara

“Ensar ve Enhar ilk eve geldiğinde çok kolay bebeklerdi, ta ki 4 aylık olana kadar. 4 aylık olduklarında 4 ay atak geçirdiklerini öğrendim ve kendime ‘Bir daha ay bekleyim belki geçer’ dedim ama geçmedi ve bebeklerimiz 5 ay olunca araştırmalar yapmaya başladım çünkü desteksiz uyuyan bebeklerdi.
4 aylık olunca benden destek istemeye başladılar ve onları sallamaya başladım ancak her şey kontrolden çıktı çünkü onları uyutmak bir günümü alıyordu ve her şeyi tek yapan bir Anne olarak ikizlerimle çok zorlanıyordum.
Sonra uyku eğitimi düşünmeye başladım ve araştırdıktan sonra Remziye Hanımı bulduk ve kısa bir sürede uyku eğitimimize başladık. Başta eşim ve benim için zordu ama her zaman sabırlı olup bu sürecin iyi sonuçlanacağına inanıyorduk. Remziye Hanımın desteği ve yardımı sayesinde çok kısa bir sürede çok rahatlattı ve sayesinde hızlı bir şekilde çok yol kat ettik. Kendisi bizi her sabah arayıp hem motive ederdi hem de bebeklerimizin uyku düzenini kontrol ederdi. Şimdi Ensar ve Enhar desteksiz uyuyorlar ve bu aşamaya geldiğimiz için çok mutluyuz. Remziye Hanım resmen hayatımızı kurtardı, başarabileceğimizi gösterdi ve başardık. Biz bir takımız 💜 Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır ama tekrardan teşekkür ederiz.”

Rabia & Sedat Emlak

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.