İsim: MAYA- AREN KUŞDEMİRD.T.: 09.10.2019Şehir: Adana

“İkiz bebeği olunca insanın hersey cok daha disiplinli ve rutine bağlı kalmayı gerektiyor maalesef.Aren sadece dizimizde sallanarak uyuyan biraktigimizda uyanan, birakmasak bile her saat basi aglayarak uyanip ikizi mayayi da uyandiran ve neredeyse sabaha kadar her yarim saatte bir uyandigimiz, gune05.30da basladigimiz bir surec.

Bebeklerimle ilk uyku egitimi almalimiyiz sorusu 5.ayda gundemimize geldi ancak konustugum danismanin ilk sorusu aglamasina dayanabilecek misiniz olunca hemen vazgecmistik.Sonra kendi kendime bir uyku duzeni yaratmaya calistim.
Çocukların saatlerini belirledim yeri geldi uyandırdım, zorla sallamayı bıraktım ama hala cozulmeyen gece uyanma sorunumuz devam ediyordu.
İse geri basladigim ve yogun konsantrasyon ve tempo gerektiren bir iste  sabaha kadar ayakta olmak hayati cekilmez hale getirmişti.
11.ayimizda Remziye ile ilk telefonda konuştuğumuzda sen aslinda cogu seyi basarmissin Melis gerçekten uyku eğitimine ihtiyacın var mi demisti..varmis cunku uzun sayılabilecek sürede yilmadan ugrasti bizimle, benimle bakicimizla cocuklarin bakimiyla ilgilenen herkesle tek tek😊

Her motivasyonum düştüğünde yapamayacağız galiba dedigimde hayir Melis saçmalama vazgeçmeyeceğiz dedi, ve her kötü geçen gecelerin sonunda iyi birsey oldu. Korkumuzdan birbirimize soyleyemedik nazar degecek diye🙊

Sonunda kendi kendine uyuyan 2bebeğim var ve ben uyuyabiliyorum 🎉 Bu süreçte Remziye gercekten ailemden en yakin arkadaşlarımdan biri oldu.
Hergün konuşmazsam rahat edemiyordum en cok onunla telefonlaşmayı, sohbet etmeyi özleyeceğim❤️ arada arasam sohbet ederiz dimi cok alistik sana ailece😘”
Melis Kuşdemir

Sohbeti Başlat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba, paketlerimizi satın almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.